Pramogų galimybės

Viloje JANUS galite švęsti, ilsėtis, rengti konferencijas ar susitikimus. Gėrėdamiesi kaimo kraštovaizdžiu, turėsite visus miesto patogumus, – asfaltuotą privažiavimą iki durų, Wifi internetą, atskirą vonios kambarį kiekvienam kambariui, moderniai įrengtą virtuvę.

Greta esančio Paežerių dvaro rūmų aplinka, savivaldybės tarybos sprendimu yra pripažinta vieta tinkama santuokos ceremonijai. Paežerių dvaro rūmai mena ilgą 105 metų istoriją. Dvarvietės būta dar anksčiau, tik rūmai buvo mediniai. Prie ežero ir dvaro fotografuotis atvažiuoja jaunavedžiai ir iš kitų apylinkių. Už vieno kilometro esanti Juozapavos akmeninė bažnytėlė tokia romantiška ir jauki, kad abejingų nelieka. Joje pabuvojęs dažnas pasirenką čia krikštyti vaikus ar priimti santuokos sakramentą.

Siūlomos paslaugos ir priemonės Jūsų laisvalaikiui:

valtis, baidarė, būrinis laivelis, burlentė, įvairūs pramoginiai šautuvai, šoviniai, kubilas, pačiūžos, slidės  akiniai petankė, kamuolys, badmintono raketės maudymosi kostiumas, priemonės nuo saulės, priemonės žvejybai, priemonės vandens pramogoms, priemonės aktyviam laisvalaikiui, – dviratis, šiaurietiškos lazdos, kamuolys ir kita. 

Taip pat užsakomasis maitinimas, gali būti ekologiškų ūkių produktai.